Zegarki Festina Multifunction- sprawdzony design w nowoczesnym wydaniu!

Festina kompanem najważniejszych wyścigów kolarskich na świecie!

Festina to marka kojarzona z najważniejszymi wyścigami kolarskimi na świecie: Tour de France, Giro Italia, a także rodzimym Tour de Pologne. Szwajcarska firma produkuje jednak nie tylko nowoczesne zegarki sportowe, ale też modele bardziej tradycyjne. Dowodem tego są nowe zegarki z linii Multifunction, których nie sposób pomylić z żadnymi innymi zegarkami.

zegarek-Festina-Multifunction

Interesujący design zegarków Festina Multifunction!

Zegarki z datownikiem o oryginalnym designie powinny spodobać się każdemu mężczyźnie. Utrzymane są w stylistyce retro, a ich charakterystycznym znakiem jest nietypowa forma datownika ze wskaźnikiem dni tygodnia w formie łuku. Zegarki Festina Multifunction, które idealnie pasują do codziennego stroju dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych. Festina F16849-2 to najciemniejszy, czarny model, któremu wyrazu dodają czerwone elementy cyferblatu i przeszycia na parcianym pasku. Model F16849-1 również ma czarną kopertę oraz tarczę, ale pasek jest koloru beżowego, podobnie jak indeksy godzin i wskazówki. Zegarek z datownikiem Festina F16848-1 to model ze srebrną kopertą i skórzanym brązowym paskiem. Zegarki na parcianym pasku są ostatnio bardzo popularne.

Imponujące zastosowanie technologii!

Od strony technicznej zegarki z datownikiem od Festiny także wyglądają bez zarzutu. Wyposażone są w mechanizm kwarcowy, który współdziałając z baterią, zapewnia bardzo dokładne odmierzanie czasu. Granica błędu wynosi zaledwie 10 sekund w skali miesiąca.

Każdy zegarek tej serii Multifunction wykonany jest ze stali szlachetnej, która nie ulega odkształceniom, zmianom koloru i nie traci blasku. Na ich wytrzymałość wpływa też elastyczne szkiełko mineralne ochraniające tarczę. Bez problemu wypolerujemy na niej wszelkie powstałe zadrapania. Nie musimy obawiać się też, że zegarek zniszczy woda, bowiem posiada on wodoszczelność na poziomie 50m. Warto zwrócić uwagę, że zegarki ważą 57 gramów, są więc stosunkowo lekki, a co za tym idzie wygodne w codziennym użytkowaniu.

Do zakupu zegarka zachęca nie tylko uniwersalny, codzienny wygląd, ale również cena, która oscyluje w granicach 600 zł. Jak na zegarek tej klasy nie jest to wygórowana kwota. Modele F16849-2, F16849-1, F16848-1 w najatrakcyjniejszej cenie dostępne są w sklepie https://zegarkistyle.pl/zegarki-festina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *