Tradycja w nowoczesnym wydaniu, czyli najnowsze modele od G-Shock!

Rozwój G-Shock na przestrzeni lat!

Jest rok 1983. Słynny inżynier Kikuo Ibe po wielu latach prób i błędów w końcu wygrał bój z prawami natury i stworzył zegarek odporny na wstrząsy, uderzenia i upadki. Jednak skąd wziął się pomysł, aby stworzyć zegarek, któremu “nic nie stanie się nawet gdy upadnie”? Odpowiedź skryła się właśnie w powyższym cytacie, którego autorem jest właśnie Kikuo Ibe. To właśnie on jako dziecko dostał zegarek, który stracił swój żywot już na drugi dzień podczas upadku. To właśnie wtedy mały Kikuo postawił sobie za życiowy cel stworzenie zegarka odpornego na wszelkiego rodzaju korozje. Jaki jest tego koniec? Taki zegarek właśnie powstał! Jednak ambitny inżynier nie poprzestał na stworzeniu jednego modelu, z każdym rokiem udoskonalał swoje projekty tak, że w końcu stały się one odporne na praktycznie wszystkie przeszkody natury takie jak pył, woda, błoto, wstrząsy itd.

            

Najnowsze modele od G-Shock!

Po wielu latach udoskonalania zegarków w końcu powstały te najlepsze z najlepszych. Odporne w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji. Będąc w posiadaniu jednego z tych wyjątkowych modeli można czuć się niezwykle oryginalnie, bezpiecznie i wyjątkowo. A oto i one! Pierwszym wytrzymałym gigantem jest G-Shock GWG-1000-1A1ER z najnowszej kolekcji Mudmaster! Jest to zegarek, którego pierwszymi użytkownikami byli profesjonalni strażacy skoczkowie, którzy w ciężkich warunkach gaszą płomienie pożerające okoliczne lasy i pola. Dlaczego to właśnie oni jako pierwsi testowali wytrzymałość Mudmasterów? Ponieważ jeśli zegarek wytrzyma uderzenia kamieni, wysokie temperatury, lot śmigłowcem na wysokości i kąpiel w błocie, to będzie mógł on pójść dalej w świat, aby towarzyszyć pozostałej części odbiorców w ich ekstremalnych poczynaniach. Zegarek ten został wyposażony między innymi w wysokościomierz, wysoką wodoszczelność, technologię Mud Resist chroniącą zegarek przed błotem, sterowanie zegarkiem za pomocą koronki i wiele innych funkcji ratujących życie w nieoczekiwanych sytuacjach.

         

Kolejnym modelem, który ukazał się stosunkowo niedawno jest G-Shock GST-400G-1A9ER. Tym razem mamy do czynienia z równie solidnym co jego poprzednik modelem w kolorach czerni i ciemnego złota. Jest to niezwykle wdzięczny i imponujący model, który jak każdy z G-Shock-ów ma bardzo rozbudowane parametry. Doskonale sprawdzi się wszystkim mężczyznom, którzy chcą wprowadzić do swojego stylu odrobiny ekstrawagancji, a jednocześnie nie chcą rezygnować z dużej funkcjonalności i praktyczności w zegarku. Ten konkretny model świetnie będzie komponował się z codziennymi stylizacjami, ale również z tymi na wielkie wyjścia z przyjaciółmi. Z takim zegarkiem na ręku nie sposób zostać niezauważonym. G-Shock doda nam oryginalności, pozwoli wyróżnić się z tłumu i skutecznie przyciągnie uwagę innych osób.

           

Ostatnim już modelem w naszym zestawieniu jest kultowy King of G, który powrócił do swoich fanów w nowej i odświeżonej wersji! Jest on wyjątkowy i różni się on od pozostałych modeli głównie swoim kształtem. Został on wyposażony w prostokątną tarczę, która została szczelnie zabudowana tak, aby jeszcze bardziej zmaksymalizować jego wytrzymałość. Doskonale sprawdzi się on mężczyznom o dużych nadgarstkach oraz tym, którzy nie tolerują małych rozmiarów czasomierzy. King of G posiada średnicę 51mm, co jest niesamowitym wynikiem przy jego poprzednikach. Jego uniwersalna kolorystyka z powodzeniem pozwala na użytkowanie go na co dzień. Doskonale będzie komponował się z codziennymi oraz sportowymi stylizacjami. Jeśli więc szukasz dużego zegarka na co dzień to  zegarek King of G skradnie Twoje serce!

         

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *