Kobiece zegarki w cyfrowym wydaniu!

Cyfrowe zegarki dla odważnych kobiet!

Ozdobne bransolety i eleganckie paski nie pasują do każdej kobiety i nie na każdą okazję. Czasem potrzeba nam czegoś, co jest po prostu praktyczne, łatwe w użyciu i będzie pasowało do sportowego stroju. Mowa oczywiście o zegarkach sportowych, które coraz częściej produkowane są także w kobiecych wersjach. Dziś przedstawiamy kilka wybranych modeli najbardziej znanych producentów. Który z nich wydaje się Wam najbardziej interesujący?                                                                                            

                                                                                                                  BA-110-7A1ER

Zaczniemy od marki, która najbardziej kojarzy się z modelami sportowymi. Casio BA-110-7A1ER reprezentuje kolekcję Casio Baby-G, która stała się już niemal klasyczna pozycją w zegarkowym świecie. Czasomierz ten wykonano z białego tworzywa sztucznego. Z tym głębokim kolorem kontrastuje interesująca tarcza w kolorze różowego złota. Widnieje na niej duży, wyraźny wyświetlacz. W zegarku dostępne są wszystkie najważniejsze funkcje od stopera i alarmów po rozbudowany datownik i podświetlenie tarczy.

 Druga z naszych propozycji Timex T5K771 przykuwa oczy intensywnie różowym kolorem. Oczywiście podobne modele występują także w innych barwach. Budowa zegarka to znów miękkie i elastyczne tworzywo sztuczne. Jak w innych prezentowanych dziś modelach, zastosowano tu mechanizm kwarcowy o klasycznym zasilaniu bateryjnym. Jest to doskonała propozycja dla kobiet, które nie boją się odważnych kolorów i skomponowanie go z pozostałą częścią garderoby będzie czystą przyjemnością.

Być może zaskoczeniem będzie dla was trzeci z prezentowanych zegarków. Jest to bardzo zaawansowany technologicznie model Suunto  SS020680000. Jest to zegarek, który łączy w sobie oryginalny, a zarazem codzienny design z wysoką funkcjonalnością. Jest to zegarek stworzony dla kobiet aktywnych fizycznie, których drugie imię to sport. Zegarek został wyposażony w profesjonalne oprogramowanie treningowe, licznik kalorii, pomiar tętna, krokomierz i wiele innych funkcji, które pomogą w uprawianiu codziennej aktywności bez konieczności posiadania trenera personalnego. Od dziś to zegarek damski Suunto nim będzie!  Dodatkowo dzięki swojemu uniwersalnemu designowi będzie on odpowiedni do noszenia na co dzień do swobodnych stylizacji. Jest to połączenie idealne i z pewnością warto mieć go w swojej kolekcji!

Na sam koniec zostawiliśmy Swatch Touch SURR105. Kolekcja Swatch Touch to czasomierze o dużych rozmiarach i zdecydowanej kolorystyce. Zegarek Swatch Touch jest soczyście czerwony, dzięki czemu będzie on widoczny i charakterystyczny. Z pewnością jest to zegarek przeznaczony dla odważnych i pewnych siebie kobiet, które właśnie takimi ozdobami lubią podkreślać swój wyrazisty charakter. Model ten został wyposażony w wiele funkcji, bez których zegarek cyfrowy nie miałby takiego uroku i praktycznej twarzy. Stoper, timer oraz wysoka  wodoszczelność to cechy charakterystyczne dla tego funkcjonalnego zegarka.W jego posiadanie powinny wejść kobiety aktywne, które na co dzień, są pełne energii i potrzebują równie energicznego kompana!

Zegarki cyfrowe – połączenie designu i funkcjonalności!

Wszystkie wymienione wyżej zegarki to modele kwarcowe o zasilaniu bateryjnym. Wyróżniają się przyzwoitym zabezpieczeniem przed wilgocią i nienaganną jakością wykonania. Szereg przydatnych funkcji, ciekawy design i odważne kolory sprawiają, że będą one nie tylko praktycznym pomocnikiem podczas ćwiczeń, ale też atrakcyjną ozdobą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *