Elegancki Tissot ze sportową duszą!

Tissot towarzyszem aktywnych kobiet!

Tissot T048.217.27.017.00 to doskonała propozycja dla kobiet korzystających z życia, uprawiających sport lub aktywnie spędzających czas na łonie natury. Kolekcja T-Race to zbiór najlepszych sportowych zegarków Tissot, także damskich. Różnorodna kolorystyka i mocna, sprawdzona forma gwarantuje zadowolenie z wyboru tego właśnie producenta. Zegarki  Tissot nie należą do produktów tanich i kojarzą się raczej z eleganckimi, klasycznymi czasomierzami. Seria T-Race wspaniale podważa ten stereotyp, udowadniając, ze zegarki szwajcarskie to modele prawdziwie uniwersalne i wszechstronne.

                           

Sportowy wygląd z kobiecym charakterem!

Z całej kolekcji wybrałam biało-złoty model Tissot T048.217.27.017.00, który łączy sportowy charakter z gustowną prezencją. Dużą, okrągłą kopertę wykonano ze stali nierdzewnej w kolorze czerwonego złota. Umieszczono ją na białym, skórzanym pasku. Biała tarcza wyposażona jest w szereg przydatnych funkcji, których pozazdroszczą posiadacze najbardziej zaawansowanych czasomierzy. Do dyspozycji użytkowniczki jest tu precyzyjny chronograf, tachymetr stoper z półgodzinnym limitem pomiaru oraz tradycyjny datownik w formie popularnego okienka. Wodoszczelność zegarka osiąga klasę 10ATM. Oznacza to, że z zegarkiem można pływać i nurkować na niskich głębokościach, bez ryzyka uszkodzenia mechanizmu. Sercem modelu jest mechanizm kwarcowy szwajcarskiej produkcji. Wygodne zasilanie bateryjne gwarantuje bezawaryjność działania i wysoką dokładność w odmierzaniu czasu. Warto też wspomnieć o szafirowym szkiełku, które jest odporne na zadrapania, dzięki czemu zegarek na długo zachowa piękny wygląd.

Tissot T048.217.27.017.00 to czasomierz, który łatwo zamienia się z funkcjonalnego modelu sportowego w piękną ozdobę. Podobne zegarki dostać można w innych kolorach, nawet tak wyrazistych jak róż, lub intensywny błękit. Wielbicieli odważnych dodatków z pewnością będą nimi zachwycone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *