Czarny zegarek, czyli must-have każdego mężczyzny

Czarny zegarek, czyli must-have każdego mężczyzny. Jak wiadomo, klasyka jest ponadczasowa. Mówi się, że każda kobieta powinna mieć wśród sukienek w swojej szafie przynajmniej jedną małą czarną. A jak to jest w przypadku płci męskiej? Nie mamy wątpliwości – must-have każdego mężczyzny to czarny zegarek. Przedstawiamy kilka flagowych modeli czasomierzy, które pokochali mężczyźni. 

Czarny zegarek Casio

Nowa propozycja Casio z kolekcji Retro, jaką jest czarny zegarek Casio W-59B-1AVEF to zdecydowanie jeden z naszych bestsellerów. Zegarek swoim designem przywodzi na myśl styl lat 80. i 90. minionego wieku. Parciany pasek w połączeniu z cyfrowym zegarkiem to świetne połączenie klimatu retro i nowoczesności. Dodatkowo, W-59B-1AVEF został wyposażony w wiele funkcji takich  jak datownik, czas światowy czy stoper. Cena modelu to około 140 zł.

Dla fanów klasyki proponujemy też inny model z ponadczasowej serii Casio Vintage, czyli Casio Perfect Duo Coal & Forest. W cenie niespełna 300 złotych otrzymujemy analogowy egzemplarz z elegancką czarną tarczą i stalowymi indeksami. Dopełnieniem modelu jest czarno-zielony pasek.

Męski, retro zegarek Casio W-59B-1AVEF na czarnym parcianym pasku, kopercie z tworzywa sztucznego w kwadratowym kształcie, z tworzywa sztucznego. Tracza zegarka jest cyfrowa co ułatwia jego użytkowanie.
Klasyczny, męski zegarek Casio MTP-E133L-1EEF Perfect Duo Coal & Forest na skórzanym pasku w kolorze zielonym oraz czarnym. Koperta zegarka jest stalowa, okrągła w srebrnym kolorze. Minimalistyczna tarcza zegarka Casio jest w czarnym kolorze z wskazówkami jak i indeksami w srebrnym kolorze.
Sportowy, męski zegarek G-Shock na czarnym pasku z tworzywa sztucznego. Okrągła tarcza jest również z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze. Tarcza zegarka jest cyfrowa co ułatwia korzystanie z funkcji zegarka.

             

Czarne zegarki Lorus

Męskie zegarki Lorus to gratka dla fanów elegancji i sportowego designu. Naszą kolejną propozycją jest czarny model RT365CX9 z klasycznym, skórzanym paskiem, w którym zastosowano mechanizm kwarcowy. Egzemplarz jest niezwykle funkcjonalny – posiada stopień wodoszczelności 10 ATM, datownik, tachometr i chronograf. Okrągła koperta wykonana jest stali szlachetne i ma zakręcany dekiel, wpływający na imponujący wygląd zegarka. Cena modelu Lorus RT365CX9 to ok. 360 zł

Innymi modelami Lorus są RT355CX9 – ciekawy model z chronografem oraz RW615AX9 z silikonowym paskiem.

Klasyczny, męski zegarek Lorus na czarnym skórzanym pasku z stalową kopertą w czarnym kolorze. Tarcza zegarka jest czarna z subtarczami w szarym kolorze charakterystycznymi dla chronografu.
Sportowy, męski zegarek Lorus na skórzanym pasku z kopertą ze stali w czarnym kolorze. Tarcza zegarka jest w czarnym kolorze z charakterystycznymi subtarczami w biiałym kolorze dla chronografu w białym kolorze.
Modny, męski zegarek Lorus na pasku z tworzywa sztucznego w czarnym kolorze, z czarną kopertą wykonaną ze stali. Analogowo- cyfrowa tarcza zegarka Lorus jeat w czarnym kolorze z białymi indeksami. Koronka, przyciski oraz wskazówki są w kolorze różowego złota.

Czarny zegarek Fossil

Fossil JR1354 lub Fossil Trend JR1401 to męskie zegarki amerykańskiego marki Fossil. Oba modele są utrzymane w całkowicie czarnej kolorystyce w sportowym stylu. Atutem modeli są okrągłe stalowe koperty oraz funkcja chronografu. Model JR1401 posiada skórzany pasek i kosztuje około 500 zł. Fossil Trend JR1401 to zegarek na stalowej bransolecie, którego wartość to około 540 zł.

Stylowy, męski zegarek Fossil JR1354 NATE na czarnym skórzanym pasku z okragłą, stalową koperta w czarnym kolorze. Tarcza zegarka jest w czarnym kolorze, tak samo jak indeksy, wskazówki oraz subtarcze.
Klasyczny, męski zegarek Fossil JR1401 NATE na czarnej bransolecie wykonanej ze stali. Koperta zegarka Fossil jest ze stali w czarnym kolorze, a analogowa tarcza jest cała czarna. Wskazówki, indeksy jak i subtarcze są również w czarnym kolorze.
Elegancki, męski zegarek Fossil FS4682 MACHINE na czarnej, klasycznej bransolecie ze stali. Koperta zegarka jest w czarnym kolorze ze stali tak samo jak bransoleta. Analogowa tarcza jest w czarnym kolorze z indeksami i subtarczami w kolorze różowego złota.

Jeśli jesteś sympatykiem nowoczesnych smartwatchy, zapoznaj się z dotykowym, cyfrowym modelem Fossil Q Marshal Smartwatch. Dzięki bezprzewodowej łączności ze smartfonem możemy dowolnie sterować jego funkcjami. Zegarek ten umożliwia wykonywanie połączeń głosowych, śledzenie aktywności (dzięki licznikowi spalania kalorii i krokomierzowi) czy sterowanie głosowe. Wartość zegarka to około 930 zł.

Amerykański, męski zegarek Fossil JR1252 na stalowej, czarnej bransolecie, z tego samego materiału jak i w tym samym kolorze jest zrobiona koperta zegarka. Analogowa tarcza jest w czarnym kolorze z białymi indeksami jak i subtarczami. Na tarczy znajduje się również datownik.
Młodzieżowy, męski smartwatch Fossil Q FTW1115 Q Nate Hybrid na czarnej, stalowej bransolecie w klasycznym stylu. Koperta zegarka Fossil Q jest czarna wykonana ze stali. Analogowa tarcza zegarka jest cała czarna łącznie z indeksami, wskazówkami oraz subtarczą na godzinie 6.
Męski zegarek w stylu fashion marki Fossil na kauczukowym pasku w czarnym kolorze. Okrągła koperta jest w czarnym kolorze ze stali. Tarcza jest cyfrowa z ekranem dotykowym.

Nieco tańszą propozycją (około 740 zł) jest inny czarny smartwatch – hybrydowy Fossil Q FTW1115 / Q Nate Hybrid Smartwatch).

Czarny zegarek Timex

Modele z serii Timex Weekender to nasz kolejny bestseller wśród czarnych zegarków męskich. Dedykowane przede wszystkim młodym osobom czasomierze wyróżniają się klasyczną tarczą z wyraźnymi indeksami, jak w modelu Timex TW2P62200 na skórzanym pasku. Za cenę niespełna 240 zł otrzymujemy także funkcję chronografu.

Klasyczny, męski zegarek Timex TW2P62200 Weekender™ Chrono Oversized na skórzanym pasku. Okrągła koperta zegarka jest wykonana ze stali w czarnym kolorze. Tarcza zegarka jest czarna z beżowymi indeksami, subtarczami jak i wskazówkami.
Klasyczny, męski zegarek Timex TW4B01900 Expedition Scout na czarnym skórzanym pasku z metalową, czarną kopertą. Tarcza zegarka jest czarna z szarymi indeksami oraz pomarańczową wskazówką sekundnika.

Wart polecenia jest również model Timex Expedition Scout z serii Expedition. Jest to zegarek z metalową okrągłą kopertą i skórzanym paskiem. Jego cechą charakterystyczną pozostaje wskazówka sekundnika w kontrastowym pomarańczowym kolorze. Zakup modelu Timex Expedition Scout to koszt niespełna 240 zł.

Jeśli chcesz poznać inne propozycje czarnych zegarków męskich, zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie: ZEGAREK.NET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *