Tissot Seastar 1000 Quartz Chrono w nowej odsłonie!

Zegarki dedykowane osobom zajmującym się nurkowaniem to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa podczas podwodnych wycieczek. Stylowy design tych niezwykłych urządzeń czyni je idealnymi gadżetami także na lądzie. Nowy chronograf Tissot Seastar 1000 Quartz Chrono to połączenie obu powyższych cech, dlatego skradł on serca mężczyzn na całym świecie. 

Innowacyjny Tissot Seastar 1000 Quartz Chrono

Tissot Seastar zachwycił nas przede wszystkim swoją zautomatyzowaną wersją z datownikiem i trzema wskazówkami. Tego roku marka postanowiła dokonać wariacji bazującej na chronografie z mechanizmem kwarcowym i wypuścić na rynek nowy model. Podobnie jak w przypadku poprzednika, tarcza 1000 Quartz Chrono dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych. Najbardziej popularna jest zdecydowanie wersja z cieniowanym granatem łączącym się z czernią. Taki zabieg przywołuje na myśl morskie głębiny. Dekielek urządzenia został natomiast wzbogacony o wyjątkowy grawer w postaci konika morskiego. 

Zegarek Tissot SEASTAR 1000 CHRONOGRAPH

Wróćmy jeszcze na moment do tarczy czasomierza. W jej środkowej części umiejscowione zostały trzy subtarcze chronografu, a przejrzyste wskazówki oraz interesujące indeksy (w kształcie kół, prostokątów i trójkątów) pokryte zostały substancją luminescencyjną. Stalowa koperta o średnicy 45,5 mm dopełniona jest aluminiowym bezelem, który umożliwia zmierzenie czasu trwania podwodnych przygód. Całość zawieszono na stalowej, bardzo solidnej bransolecie, której konstrukcja pozwala na przedłużenie zapięcia w taki sposób, aby czasomierz bez problemu zmieścił się na kombinezonie do nurkowania.

Zegarek Tissot SEASTAR 1000 CHRONOGRAPH T120.417.11.041.02

Szwajcarska precyzja w zegarkach Tissot Seastar 1000 Quartz Chrono

Tissot Seastar 1000 Quartz Chrono to urządzenie zaprojektowane zgodnie ze szwajcarskimi standardami. Zarówno koperta, jak i bransoleta zostały wykonane z wysokiej jakości stali chirurgicznej 316L, która jest gwarancją wodoszczelności i trwałości. Tarczę dodatkowo zabezpieczono szkłem szafirowym, dzięki czemu jest całkowicie odporna na wszelkie zarysowania. Koronka oraz przyciski to elementy wkręcane, co także wpływa na wysoki poziom woodoodpornosci zegarka. Sercem urządzenia jest niezawodny, szwajcarski mechanizm kwarcowy. 

Zegarek Tissot SEASTAR 1000 CHRONOGRAPH SPECIAL EDITION T120.417.11.041.01

Tissot Seastar 1000 Chrono Quartz, czyli zegarek stworzony dla nowoczesnego mężczyzny.

Czasomierz Seastar 1000 Chrono Quartz jest genialnym połączeniem sportowego ducha i nowoczesnego stylu. Liczne funkcje oraz niebanalny design tworzą z niego dodatek stworzony dla nowoczesnego, lubiącego wyzwania mężczyzny. Będzie on świetnym doradcą zarówno podczas aktywności fizycznej, jak i w trakcie codziennych obowiązków. Nie ma znaczenia, czy zawodowo zajmujesz się nurkowaniem, czy po prostu od czasu do czasu wychodzisz na basen - nowy Tissot spełni twoje oczekiwania w każdej sytuacji. Zegarek Tissot jest rekomendowany szczególnie tym panom, którzy preferują akcesoria z charakterem. 

T120.417.17.041.00 Zegarek Tissot SEASTAR 1000 CHRONOGRAPH

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *