Smartwache Suunto- zegarki dla aktywnych!

Suunto – nowe oblicze technologii!

Większość z nas myśli, że zegarki typu smartwatch to wynalazek ostatnich czasów. Jednak wcale tak nie jest, ponieważ wzmianki i myśli o inteligentnym zegarku, który będzie ułatwiał nam życie pojawiły się już w 1946 roku! To właśnie wtedy w komiksie zastosowano motyw smartwatcha u jednego z głównych bohaterów. W późniejszych latach coraz częściej inżynierowie podejmowali próby stworzenia takiego zegarka. Każdy rok to krok w przód do stworzenia zegarka doskonałego i tak w końcu do porządku dziennego przeszła produkcja tzw. smartwatchy. Jedną z najlepszych marek produkujących te oryginalne zegarki jest Suunto. Modele, które wyszły spod ręki projektantów Suunto to jedne z najbardziej profesjonalnych i rozbudowanych zegarków na rynku zegarmistrzowskim. Zegarki Suunto to modele idealne dla sportowych zapaleńców, stale szukających przygód i spragnionych adrenaliny.

       

Niebywała technologia w towarzystwie oryginalnego designu!

Parametry zastosowane w zegarkach sportowych Suunto, są bardzo rozbudowane i dostosowane specjalnie dla osób aktywnych fizycznie. Możemy tutaj znaleźć funkcje takie jak pomiar tętna, mud resist, czyli odporność na zabrudzenia i błoto, licznik kalorii, barometr, pas treningowy i wiele innych opcji znacznie ułatwiających prowadzenie treningu, również osobom, które dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie sportu. Co ciekawe zegarek Suunto może zostać naszym trenerem personalnym! Jest tak ze względu na wbudowane oprogramowanie treningowe, które pozwala na wykonywanie aktywności o różnym stopniu zaawansowania oraz śledzenie postępów i monitorowanie sukcesów. Jak widać z zegarkami Suunto wszystko jest możliwe! Niezależnie od tego czy wybierasz się na przejażdżkę rowerem, bieg, spacer, czy wycieczkę w góry to zegarek Suunto będzie idealnym kompanem w każdej z tych sytuacji!

     

Poza swoją jakże imponującą funkcjonalnością, zegarki sportowe Suunto to również oryginalny i nietypowy design. Duży cyfrowy wyświetlacz z opcją dotykową, komfortowe paski z tworzywa sztucznego oraz ciekawe kształty i formy kopert nadają zegarkom ciekawego wyglądu i charakteru. Każdy model doskonale będzie komponował się z wszelkimi sportowymi stylizacjami, ale również z tymi bardziej codziennymi. Klasyczne czarne modele sprawdzą się miłośnikom tradycyjnego wyglądu, natomiast te w kolorze soczystej zieleni, niebieskiego czy mięty podbiją serca fanów bardziej szalonych propozycji.

Zegarki Suunto dla każdego!

Jak widać marka Suunto dla każdego użytkownika przygotowała coś specjalnego. Zróżnicowanie parametrów i wyglądu pozwala na wybranie zegarka idealnego dla siebie, dopasowanego do swoich potrzeb. Dlatego warto przyjrzeć się całej ofercie zegarków Suunto na stronie sprzedawcy zegarek.net!

       

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *