Smartwache Suunto- zegarki dla aktywnych!

Suunto – nowe oblicze technologii!

Większość z nas myśli, że zegarki typu smartwatch to wynalazek ostatnich czasów. Jednak wcale tak nie jest, ponieważ wzmianki i myśli o inteligentnym zegarku, który będzie ułatwiał nam życie pojawiły się już w 1946 roku! To właśnie wtedy w komiksie zastosowano motyw smartwatcha u jednego z głównych bohaterów. W późniejszych latach coraz częściej inżynierowie podejmowali próby stworzenia takiego zegarka. Każdy rok to krok w przód do stworzenia zegarka doskonałego i tak w końcu do porządku dziennego przeszła produkcja tzw. smartwatchy. Jedną z najlepszych marek produkujących te oryginalne zegarki jest Suunto. Modele, które wyszły spod ręki projektantów Suunto to jedne z najbardziej profesjonalnych i rozbudowanych zegarków na rynku zegarmistrzowskim. Zegarki Suunto to modele idealne dla sportowych zapaleńców, stale szukających przygód i spragnionych adrenaliny.

       

Niebywała technologia w towarzystwie oryginalnego designu!

Parametry zastosowane w zegarkach sportowych Suunto, są bardzo rozbudowane i dostosowane specjalnie dla osób aktywnych fizycznie. Możemy tutaj znaleźć funkcje takie jak pomiar tętna, mud resist, czyli odporność na zabrudzenia i błoto, licznik kalorii, barometr, pas treningowy i wiele innych opcji znacznie ułatwiających prowadzenie treningu, również osobom, które dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie sportu. Co ciekawe zegarek Suunto może zostać naszym trenerem personalnym! Jest tak ze względu na wbudowane oprogramowanie treningowe, które pozwala na wykonywanie aktywności o różnym stopniu zaawansowania oraz śledzenie postępów i monitorowanie sukcesów. Jak widać z zegarkami Suunto wszystko jest możliwe! Niezależnie od tego czy wybierasz się na przejażdżkę rowerem, bieg, spacer, czy wycieczkę w góry to zegarek Suunto będzie idealnym kompanem w każdej z tych sytuacji!

     

Poza swoją jakże imponującą funkcjonalnością, zegarki sportowe Suunto to również oryginalny i nietypowy design. Duży cyfrowy wyświetlacz z opcją dotykową, komfortowe paski z tworzywa sztucznego oraz ciekawe kształty i formy kopert nadają zegarkom ciekawego wyglądu i charakteru. Każdy model doskonale będzie komponował się z wszelkimi sportowymi stylizacjami, ale również z tymi bardziej codziennymi. Klasyczne czarne modele sprawdzą się miłośnikom tradycyjnego wyglądu, natomiast te w kolorze soczystej zieleni, niebieskiego czy mięty podbiją serca fanów bardziej szalonych propozycji.

Zegarki Suunto dla każdego!

Jak widać marka Suunto dla każdego użytkownika przygotowała coś specjalnego. Zróżnicowanie parametrów i wyglądu pozwala na wybranie zegarka idealnego dla siebie, dopasowanego do swoich potrzeb. Dlatego warto przyjrzeć się całej ofercie zegarków Suunto na stronie sprzedawcy zegarek.net!

       

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *