Zegarki z pulsometrem Puma Optical Cardiac

Puma Optical Cardiac, coś więcej niż tylko zegarek!

Zegarek jest czymś więcej niż zwykłym urządzeniem do pomiaru czasu. Ten mały przedmiot jest wyznacznikiem stylu i klasy, który wiele mówi o właścicielu. Nowa linia zegarków sportowych Puma Optical Cardiac jasno wskazuje, że jego posiadacze dbają o kondycję fizyczną. Oto pięć najważniejszych powodów, dla których warto kupić zegarek PU911291001 lub PU911291002.

Powód nr 1: Innowacyjny pulsometr

To co wyróżnia zegarki sportowe z nowej kolekcji Pumy to innowacyjny pulsometr z monitorem pracy serca. W większości sportowych zegarków (np. Timex, Suunto) pulsometr jest sprzedawany w formie dodatku, jako zapinany na ramieniu lub klatce piersiowej pasek. Tymczasem Puma postanowiła wbudować monitor pracy serca bezpośrednio do urządzenia i mierzyć tętno z nadgarstka. Dla osób, które trenują pulsometr jest bardzo ważny, bowiem tylko wtedy mamy pewność że pracujemy na właściwych obrotach.

puma-zegarki-net

Powód nr 2: Dokładność

Zegarki sportowe Pumy cechuje precyzja – najnowsze produkty wyposażone są w mechanizm kwarcowy, który współdziałając z baterią zapewnia bardzo dokładne odmierzanie czasu. Granica błędu w jego przypadku to jedynie 10 sekund w skali miesiąca. Biegacze wiedzą, jak ważny jest odpowiedni pomiar czasu i rekordów. Stoper zamontowany w zegarkach Pumy to wysoka jakość, dzięki której maksymalna długość pomiaru wynosi aż jedną godzinę przy dokładności do setnej części sekundy.

Powód nr 3: Innowacyjny wygląd
Zegarki z pulsometrem
Pumy oprócz zaawansowanych technologii wyróżnia też nowoczesny i sportowy design. Mechanizm umieszczony został w wytrzymałej kopercie z tworzywa sztucznego, a pasek wykonany jest z miękkich materiałów, co dodatkowo eliminuje ryzyko obtarć i uczuleń. Uroku zegarkom dodaje przeźroczyste szkiełko akrylowe oraz specjalny rodzaj podświetlenia El Backlight Illumintaor, który gwarantuje równomierne podświetlenie tarczy. Zegarki prezentują się naprawdę obłędnie i trudno oderwać od nich wzrok.

Powód nr 4: Niezawodność
Dzięki wodoszczelności na poziomie 50m możemy mieć na nadgarstku zegarek gdy bierzemy prysznic czy myjemy samochód. Oczywiście trzeba pamiętać, że jest to zegarek dla biegaczy, a nie pływaków i należy unikać nurkowania lub wciskania guzików podczas kontaktu z wodą. Bez zarzutu działa datownik z systemem wyświetlania numeru dnia miesiąca, a także nazwy dnia tygodnia – wystarczy ustawić go tylko raz i zegarek nigdy się z nią nie pomyli.

Powód nr 5: Zachęca do trenowania
Jako, że PU911291001 i PU911291002 to zegarki sportowe, tylko trenując w pocie czoła wykorzystamy w pełni ich możliwości. Mając takie „cacko” aż chce się wyjść pobiegać, wyśrubować kilka rekordów. Ci natomiast, którzy unikają aktywności fizycznej z zegarkami sportowymi od Pumy szybko pewnie zmienią zdanie.

Nie ma więc żadnych wątpliwości, że zakup któregoś z nowych zegarków Pumy to dobra decyzja. Jeśli mamy już jeden z nich, sprawmy go w prezencie bliskiej osobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *