Najdokładniejsze zegarki świata. Bulova UHF.

Bulova pionierem w świecie zegarków!

Najdokładniejsze zegarki świata tworzone są między innymi  przez markę Bulova.  Sukces ten zawdzięcza ona mocnym fundamentom, na których została zbudowana. To dzięki ciągłemu dążeniu do perfekcji mogła na każdym momencie swojej historii zaskakiwać i wyznaczać kierunki w branży zegarmistrzowskiej, w której to każdego roku coraz wyżej podnosiła poprzeczkę, pozostając jednocześnie niedoścignioną. Powstały w 1960 roku pierwszy elektroniczny zegarek Bulova Accutron to tylko jedno z przełomowych osiągnięć marki. O sukcesach tego producenta można by długo opowiadać. Na każdym etapie rozwoju marka tworzyła rozwiązania i technologie, które zachwycały cały świat.

2015_UHF_Precisionist_Ad-(1)

Początek nowej ery w świecie zegarków!

Rok 2015 to nowa era zegarmistrzostwa. Nie trudno się domyśleć, że za jej rozpoczęciem stoi po raz kolejny Bulova. Marka, która w tym roku obchodzi swoje 140 urodziny – stworzyła zaawansowany mechanizm kamertonowy UHF – Ultra High Frequency. Tak jak dotychczas, energia w zegarku powstaje za sprawą specjalnego, znamiennego dla marki Bulova elementu zwanego kamertonem. Ze względu na unikatowość, kamerton znalazł się w logo marki, a jego symbol widnieje na tarczach lub koronkach zegarków. W tym roku niezwykła część zegarka została zmodyfikowana, dzięki czemu zegarki Bulova to najdokładniejsze zegarki świata.najdokldniejsze-zegarki-bulovaTechnologia zegarków Bulova!

W mechanizmie zastosowano nie podwójny, a potrójny kamerton, który wytwarza wibracje o ośmiokrotnie większej częstotliwości jak w zwykłym zegarku kwarcowym. Dzięki temu granica błędu w zegarku to zaledwie 1 sekunda w skali roku! Działanie mechanizmu przekłada się na perfekcyjną płynność wskazówki sekundowej zegarka, która przesuwa się doskonałym, jednostajnym ruchem. Nie straszna jest jej ziemska grawitacja. Na tarczach zegarków Bulova z technologią UHF umieszczono oznaczenie 262kHz, które jest informacją o częstotliwości wibracji, jakie tworzą się we wnętrzu zegarka. Co ciekawe, są one całkowicie niesłyszalne dla ludzkiego ucha.

Zegarki Bulova z mechanizmem kamertonowym UHF oferowane będą w ramach kolekcji Bulova Precisionist, Bulova Accutron oraz Bulova Seaking.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *