Invicta cały czas na topie!

Ciekawa historia marki Invicta!

Początków tej kultowej marki możemy doszukiwać się już w 1837 roku kiedy to szwajcarski pionier Raphael Picard postanowił rozpocząć swoją własną i niepowtarzalną produkcję zegarków. Posiadał on duże doświadczenie i rozeznanie w branży zegarmistrzowskiej dzięki swoim licznym podróżom po globie. Zaangażowanie i pasja bardzo szybko doprowadziły go na szczyt, a zegarki powstałe pod marką Invicta stały się jednymi z najbardziej pożądanych na świecie. W 1959 roku zegarkami Invicta zainteresowała się flota morska ZSRR, co bezapelacyjnie potwierdza sukces jaki osiągnęła marka dzięki swojemu zaparciu i dążeniu do celu.

                         

Design i funkcjonalność zegarków Invicta.

Jedną z największych zalet zegarków Invicta jest właśnie ich niesamowity design. Zegarki męskie, które są oferowane przez Invictę to istne giganty wśród innych zegarkowych marek. Z pewnością są to zegarki przeznaczone dla prawdziwych mężczyzn. Średnica koperty w tych modelach dochodzi nawet do 60mm! Jest to naprawdę imponujący wynik, który zachwyci niejednego fana tak dużych i solidnych zegarków. W przeciwieństwie do męskich modeli, zegarki damskie to zgrabne i charakteryzujące się delikatnością modele. W ofercie czasomierzy dla kobiet znajdziemy zarówno modele biżuteryjne, jak i te bardziej konkretne dla fanek zdecydowanych i solidnych ozdób nadgarstkowych. Złożone, solidne, i wygładzone kształty, dobrane w proporcjach idealnych dla  podkreślenia istotnych dla Ciebie cech to właśnie zapewniają oryginalne zegarki Invicta.

                            

Wyjątkowe zegarki Invicta stale popularne!

Niezwykłe zegarki Invicta to nieprzejednany styl i sposób na wyrażenie swojego podejścia do życia. Po prawie 50 latach, kiedy odnaleziono jeden z prototypów stworzonych dla Radzieckiej Floty Morskiej, zdecydowano się oddać hołd tradycji, tworząc kolekcję Invicta Russian Diver. Nietuzinkowe zegarki Invicta poza szacunkiem do korzeni, niosą w sobie ducha innowacyjności i walki o lepsze jutro dla całej ludzkości. Wyrazem tych pięknych wzorców, jest działająca od 2006 fundacja Invicta Care Foundation, zapewniająca pomoc medyczną w najbiedniejszych regionach świata. W 2012 roku,zegarki Invicta stanęły również na granicy ziemskich możliwości, za sprawą Invicta Egde Space Watch Project. Aż 36 modeli wyniesionych w górne warstwy stratosfery podkreśliło jak wysoko ta wspaniała marka stawia sobie poprzeczkę. Dostępne w naszym sklepie, zegarki Invicta, stanowią zatem doskonałą propozycję, dla prawdziwych miłośników czasomierzy, którzy nie ustają w dążeniach do odnalezienia zegarmistrzowskiego ideału.

                      

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *