Najlepsze modele zegarków od Fossila!

Czym jest zegarek typu skeleton?

Ekskluzywny skeleton to nowa odsłona dla tego typu zegarka. Zegarki Fossil od lat są pionierami w nowoczesnym designie, osiągając aktualnie najwyższy pułap. Forma konstrukcyjna zegarka o nazwie: skeleton, kojarzy się ze ludzkim szkieletem. Jego oryginalna nazwa pochodzi właśnie od ang słowa : szkieletor. Efekt trzech wymiarów na tarczy to jego główna cecha. Przez szkiełko można podziwiać wnętrze i mechanizm zegarka. Zegarek o nazwie The Commuter należy do grupy tzw. semi-skeletonów, gdzie na tarczy widać jedynie część wewnętrznego mechanizmu. W dolnej części tarczy gdzie , “bije serce zegarka” , dodaje niezapomnianego charakteru. Szata zewnętrzna jest dedykowana osobom, które nie boją się niekonwencjonalnych rozwiązań. Model Fossil Townsmen to już w pełni Fossil Skeleton, przez szkiełko można podziwiać złożony mechanizm rozlany na szarej tarczy. Brązowa skóra dodaje całości elegancji. tak dobrane połączenie kolorów daje wiele możliwości stylizacji. Jesteśmy świadkami czegoś przepięknego, gdzie technologia miesza się z tradycją. To małe arcydzieła sztuki zegarmistrzowskiej. Patrząc na nie mamy poczucie panowania nad czasem, “tętniący życiem mechanizm” jest odwzorowaniem bicia naszego serca, i wraz z rytmem naszego życia dotrzymuje kroku.

                                

Oryginalny design zegarków Fossil!

Zestaw prezentowy to propozycja zegarka z chronografem i skórzanej bransolety. To idealny pomysł na prezent. Dodatkowym atutem jest zakręcany dekielek o dużej powierzchni, który aż się prosi o wygrawerowanie osobistej dedykacji i doda prezentowi szczególnej oprawy. Elementem wyposażenia tego zegarka jest powłoka świetlna neobrite. Zapewnia ona długotrwałe świecenie w ciemności już po krótkim okresie naświetlenia. Przydatna cecha, która w razie potrzeby zastąpi klasyczną latarkę dzięki czemu nie będziemy musieli się martwić czy w ciemności odnajdziemy klucze. Stoperem zachwycają się amatorzy sportów, a po intensywnym treningu można w tym zegarku spokojnie wziąć prysznic. Piękno i funkcjonalność w jednym to pierwszorzędny wybór bez tracenia czasu.

Czarny charakter tylko z wyglądu ma zegarek męski o nazwie Townsmen. Bransoleta ze stali nadaje mu stricte sportowy charakter. Ten usportowiony czasomierz ma na swym wyposażeniu dodatkowo stoper i chronograf . Złote akcenty na tarczy pięknie rozświetlają całość. Ubrany w czerń design nie może się nie podobać. Dedykowany dla zagorzałych sportowców ale tez tych lubiących minimalizm stylizacjach, będzie genialnym uzupełnieniem codziennej stylizacji.

                                

Technologia od Fossila!

Dyskretna hybryda to idealny wybór dla ceniących elegancję zdrowy styl życia. Posiada funkcje krokomierza oraz licznik spalanych przez nas kalorii. Dzięki osobistym danym, które wprowadza użytkownik, zegarek oblicza parametry idealnego treningu. Nienarzucający się wygląd, nie zdradza jego specjalnych funkcji i spokojnie wpasuje się w role zegarka garniturowego. Stonowane barwy sprawiają, że nada się na niejedną okazję.

          

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *