Męskie zegarki Esprit w sportowym wydaniu!

Narodziny kultowej marki!

Jak wiadomo lata 60 na całym świecie kojarzą się w powstałymi wtedy niczym grzyby po deszczu ruchami hipisowskimi. To właśnie wtedy młode, wesołe małżeństwo Susie i Doug Tompkinsowie postanowili wkroczyć w świat mody. Na samym początku swojej działalności prowadzili oni sklep obwoźny na terenie Kaliforni, jednak z czasem ich projekty stały się obiektem pożądania coraz większej ilości osób. I tak w końcu powstała marka Esprit, która prowadziła dystrybucję odzieży na terenie całych Stanów Zjednoczonych, a niedługo potem na cały świat. Jednak Susie i Doug nie poprzestali na projektowaniu oryginalnych strojów. Szybko zorientowali się oni, że do odzieży konieczne są wszelkiego rodzaju dodatki i ozdoby. Oczywiście najważniejszym dodatkiem do dobrego stroju, są zegarki! I tak począwszy od lat 60 do dzisiaj marka Esprit znana jest z tworzenia oryginalnej odzieży i wyjątkowych zegarków.

                                     

Sportowe modele od Esprita!

Gdy słyszymy nazwę Esprit, intuicyjnie przychodzą nam na myśl delikatne i eleganckie zegarki  o charakterystycznym dla marki designie. Jednak to nie wszystko co ma nam do zaoferowania ta znana wszystkim marka. Znaleźć tutaj mogą coś dla siebie miłośnicy sportowego oraz iście męskiego stylu. Wszystkie męskie zegarki Esprit posiadają w sobie odrobinę sportowej elegancji. Jednak możemy tutaj znaleźć typowo sportowe modele, które mają swój charakterystyczny design i charakter. Srebrne zegarki na szerokiej bransolecie z solidną kopertą, a może bardziej delikatna propozycja z bransoletą typu mesh? Oferta marki Esprit jest przygotowana na każde gusta i nawet najbardziej wymagających klientów. Dla miłośników stricte sportowych modeli Esprit proponuje zegarki z chronografem, które zachwycają nie tylko swoją funkcjonalnością, ale również designem.

            

Wstawki w kolorach czerwieni, zieleni czy niebieskiego znacznie podkreślają sportowy charakter tych oryginalnych zegarków męskich. Zegarki Esprit to propozycje doskonałe na co dzień, jak i na bardziej eleganckie okazje. Skomponowane z odpowiednimi stylizacjami będą nadawać właścicielowi charakteru, pozwolą się wyróżnić z tłumu i będą przyciągać wzrok osób znajdujących się w pobliżu. Jeśli nadal zastanawiasz się nad wyborem zegarka, który będzie Twoim kompanem w codziennym życiu to przyjrzyj się całej ofercie dostępnej na stronie autoryzowanego sprzedawcy zegarek.net.

                

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *