30 URODZINY ZEGARKÓW TIMEX IRONMAN

Zegarki Timex Ironman świętują w tym roku swoje 30 urodziny. Niezawodne modele dedykowane popularnym wyścigom triathlonowym dla „ludzi z żelaza” zyskały dzięki temu nowy, świeży look.

Zawody Ironman zyskują coraz większą popularność. Organizowane są w różnych miastach na różnych kontynentach – także w Polsce. Wielu biegaczy decyduje się na udział w wyścigu ze względu na fantastyczną atmosferę, ale i dla sprawdzenia samego siebie. Na te wyczerpujące zawody składają się trzy dyscypliny: pływanie, kolarstwo i bieganie. Warto jednak zaznaczyć, że można wybrać poziom trudności. Najpopularniejszy jest obecnie Half-Ironman zwany też Ironman 70.3, gdzie na zawodników czeka 1,9 km do przepłynięcia, 90 km jazdy rowerem i 21 km biegu. Niezależnie od samego dystansu nie da się ukryć, że do takiej imprezy trzeba się dobrze przygotować. Do tego przyda się odpowiedni gadżet, który pomoże w codziennych treningach. Marka Timex, która patronuje wspomnianemu triathlonowi oferuje w tym roku nowe modele zegarków Timex Ironman objęte jubileuszowymi seriami o fantastycznym designie.

Timex-Ironman-Sleek-150

Jubileuszowa 30-tka!

To co wyróżnia te sportowe zegarki na tle wcale nie małej konkurencji, to na pewno barwy. Zegarki z serii Timex Ironman Sleek 50, Timex Ironman Sleek 150 oraz Timex Ironman Rugged 30 oblano żywymi kolorami, które wpiszą się w sportowy strój. Kolekcje to całe mnóstwo różnych opcji kolorystycznych, a wśród nich żółte, zielone, błękitne czy różowe barwy.

Praktyczne funkcje:

Zegarki z serii Timex Ironman na ręku triatlonisty prezentują się okazale, ale nie chodzi tutaj tylko o kwestię wyglądu. Najistotniejsze są funkcje i możliwości jakie dają.

Najlepiej pośród wszystkich wypada tutaj model Timex Ironman Sleek 150, który pozwala zapamiętać aż 150 okrążeń biegu, a dodatkowo czas okrążenia zapisać można tu jednym dotknięciem szkiełka dzięki wyświetlaczowi TAP Screen. Niezwykle praktyczną funkcją jest ponadto alarm hydracyjny przypominający o konieczności uzupełnienia płynów, który przy tak ekstremalnym wysiłku z jakim mamy do czynienia w triatlonie jest bezcenny.

row03a

Modele Sleek 50 i Rugged 30 zapisują odpowiednio 50 i 30 czasów okrążeń, a ponadto tak jak i Sleek 150 są wodoszczelne do poziomu 10 ATM, mają interwałowy timer, a także podświetlenie Indiglo umożliwiające odczyt nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Wszystkie modele wykonane są natomiast z tworzyw sztucznych, co dotyczy tak koperty jak i wygodnego nie alergicznego paska.

Gdyński test!

Jakość i praktyczność zegarków Timex Ironman sprawdzić można na co dzień, ale prawdziwy test powinny przejść podczas zawodów. Co ciekawe tego lata w Gdyni odbyły się zawody Herbalife IRONMAN 70.3. z zegarki Timex Ironman można było zobaczyć na ręku wielu zawodowych triatlonistów. Choć rywalizacja sportowa jest tu widoczna, triathlon wybiega poza jej obszar.Tutaj każdy jest zwycięzcą bo każdy kto ukończy ten morderczy dystans, nazywany jest człowiekiem z żelaza. Nie bez powodu. Jubileuszowe modele zegarków Timex Ironman dostępne są w sklepie internetowym:  https://www.zegarek.net/zegarki/timex/ironman.html 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *