Paski w paski!- czyli unikatowy design Lacoste

Oryginalność marki Lacoste!

Marka Lacoste prezentuje oryginalne i rzadko spotykane podejście do zegarkowego designu. Zegarki Lacoste nie sposób porównać do eleganckich, klasycznych czasomierzy szwajcarskich, jednak nie można zaprzeczyć, że kryje się w nich coś gustownego. Dziś prezentuje dwa proste modele, zaprojektowane w zdecydowanie casualowym stylu. Miłośnikom mniej oficjalnych stylizacji z pewnością przypadną one do gustu!

2010614

Zegarek Lacoste 2010613
Lacoste 2010613

 

Lacoste 2010614 i Lacoste 2010613 to zegarki męskie wyróżniające się wykorzystaniem rzadko używanych i łączonych ze sobą materiałów. Paski są tu skórzano-parciane, odpowiednio w czarno-czerwonej i czarno szarej kolorystyce. Okrągłe koperty wykonano ze stali szlachetnej w srebrnym kolorze. Warto zauważyć, że takie połączenie jest bezpieczne dla skóry i stuprocentowo hipoalergiczne. Tarcze zegarków są czarne. Widnieją na nich wyraźne, białe indeksy a wskazówki dzięki kolorowemu wykończeniu nadają całości dynamizmu. W obu czasomierzach na wysokości godziny szóstej umieszczono mały datownik w postaci często spotykanego okienka. Wskazuje on aktualny dzień miesiąca, co bez wątpienia przydaje się na co dzień. Strona techniczna zegarków to dobrze znany mechanizm kwarcowy, zasilany baterią.  Tarczę pokrywa elastyczne i wytrzymałe szkiełko mineralne, które nie tylko zabezpieczy ją przed uszkodzeniami, ale też umożliwi wypolerowanie wszelkich powstałych na nim zadrapań. Wodoszczelność modelu wynosi 5ATM, co czyni te zegarki świetnie zabezpieczonymi przez przypadkowym zachlapaniem. Jednak nie należy w nich pływać, ani nurkować, gdyż może to spowodować uszkodzenia mechanizmów.

Prezent doskonały? Zegarek Lacoste!

Zegarki marki Lacoste to świetny pomysł na prezent. Dobrze znane i powszechnie lubiane logo producenta, przedstawiające sympatycznego krokodyla, z pewnością zrobi wrażenie na obdarowanym. Czasomierze te to jednak przede wszystkim dobre zegarki o uniwersalnym charakterze i jako takie warto je mieć także w swojej kolekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *