Unikatowy zegarek z brązu!

Vostok Europe na księżycu?

Nie da się ukryć, że Rosjanie mieli spory wpływ na poznanie kosmosu, czego dowodzą chociażby loty załogowe statkami Wostok. Pierwszy z nich miał miejsce w roku 1961, a bohaterem całej Rosji stał się wówczas Jurij Gagarin, który do dziś jest synonimem rosyjskiego programu kosmicznego. Z kosmicznych podróży inspiracje czerpie marka Vostok Europe znana z produkcji unikatowych limitowanych zegarków męskich.

meski-zegarek-vostok-europe

Dziś na szczególną uwagę zasługuje jeden z najbardziej wyjątkowych modeli – zegarek z brązu Vostok Europe Almaz 6S11-320O266. Co wyróżnia go w ofercie tej marki? Koperta zegarka została wykonana z brązu. To materiał rzadko stosowany w tego typ produktach. Producent nie boi się jednak odważnych kroków. Dlaczego odważnych? Brąz to stop miedzi i cyny. Taki skład sprawia, że koperta zegarka z czasem pokryje się patyną w procesie utleniania. Trzeba naprawdę znać się na rzeczy, żeby wciąż to za pozytyw i docenić oryginalny wygląd w stylu vintage. Jego dopełnieniem jest gruby skórzany pasek i drobne wysmakowane dodatki jak subtarcza chronografu w odcieniach miedzi.

Vostok Almaz dla prawdziwych mężczyzn!

Właścicielowi zegarka z brązu będzie towarzyszyć poczucie wyjątkowości, ponieważ każdy zegarek przebarwi się w jedyny w swoim rodzaju sposób, a brąz sam w sobie ma przecież wartość. Zegarki z brązu to rzadkość na rynku, ponadto Vostok Almaz objęto serią limitowaną. Na całym świecie istnieje ich zaledwie trzy tysiące sztuk.

zegarek-z-brazu

Solidność wykonania widoczna jest na pierwszy rzut oka. Ma swoje potwierdzenie nie tylko w sporych gabarytach zegarka ale też w poszczególnych elementach, gdzie każdy jest wykonany z najwyższej jakości materiałów. Obok urody duże wrażenie robi wytrzymałość zegarka, w tym wodoszczelność 200 metrów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *