Prezent na czasie – grawerowany zegarek!

Personalizowany prezent od serca!

Prezenty budzą wiele pozytywnych emocji zarówno u osób obdarowywanych jak i pomysłodawców niespodzianki. Znalezienie odpowiedniego podarunku w dzisiejszych czasach nie jest łatwe, ponieważ rynek zalewają chińskie wyroby o wątpliwej jakości, panuje tendencja produkowania wszystkiego na jedno kopyto, zatem trudno jest znaleźć coś nietuzinkowego. W sytuacji, kiedy wszystkie pomysły wydaja się być nieodpowiednie, najlepsze są tradycyjne rozwiązania , a nie ma bardziej ekskluzywnego i trafionego prezentu niż markowy zegarek, na którym można wygrawerować oryginalne życzenia. Zegarek z grawerką to idealny prezent niemal na każdą okazję, a zwłaszcza w tych ważnych i przełomowych chwilach życia człowieka, kiedy idzie on do Pierwszej Komunii Świętej, osiąga sukcesy w szkole, zdobywa wykształcenie, dostaje awans, obchodzi jakiś jubileusz, odchodzi na emeryturę itp. Wszelkie życzenia, gratulacje, podziękowania, a może nawet i przeprosiny, po wygrawerowaniu  stają się wieczną pamiątką, dlatego warto dobrze przemyśleć, jaki tekst chcemy umieścić na dekielku zegarka.

     

   

Odpowiedni dobór tekstu i rozmiaru grawerowania.

Przy wyborze tekstu grawerki należy również wziąć pod uwagę wielkość zegarka. Na dużych dekielkach mieści się zdecydowanie więcej słów i dobrze też prezentują się inne elementy graficzne. Małe dekielki bywają problematyczne przy dużej ilości tekstu. Co prawda dzisiejsze możliwości techniczne pozwalają na stosowanie bardzo małych czcionek, jednak w przypadku grawerki mogą one okazać się nieczytelne. Jednak jeśli nie jesteśmy pewni i nie mamy wystarczającej wiedzy co do tego czy grawer będzie odpowiedni, najlepiej zostawić to grawermistrzowi wykonującemu zabieg. Jednak warto wziąć po uwagę to, że tekst musi być mimo wszystko zwięzły i na temat, po to aby ułatwić współpracę i jak najbardziej zminimalizować czas wykonywania graweru.

     

      

Zegarek z grawerem- wieczny prezent!

Warto pamiętać o tym, że zegarek z grawerem będzie prezentem, który zostanie z jego właścicielem na długie lata, dlatego warto dokładnie przemyśleć tekst graweru oraz jego formę. Z pewnością jest to bardzo wzruszający i wyjątkowy prezent, który doceni każdy obdarowywany. Będzie wyrażał on miłość, wdzięczność, przyjaźń, a może nawet przeprosiny. Warto sprawić najbliższej osobie radość i obdarować ją zegarkiem z grawerem.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *