Zegarki Esprit- nie pozwolą wmieszać się w tłum!

Ciekawa historia kultowego Esprita!

Historia marki Esprit sięga aż 1968 roku, kiedy to Susie Russel wraz z mężem Douglasem Tompkinsem postanowili założyć w Stanach zjednoczonych firmę, która z założenia miała być marką odzieżową. Pomysł stworzenia marki Esprit narodził się w głowie Susie Russel. Zafascynowana była modą europejską i chciała przenieść odrobinę jej klimatu i charakteru na tereny Stanów Zjednoczonych, a dokładnie San Francisco. Firma Esprit poza sukcesem odzieżowym, odniesionym w branży modowej, zajęła się z czasem produkcją zegarków, które, tak jak cała marka zaczęły być rozpoznawalne i pożądane przez ludzi na całym świecie.

                        

Niepowtarzalny design i wysoka jakość!

Zegarki Esprit, mają niezwykle bogatą ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdziemy tu modele damskie, męskie, młodzieżowe czy nawet typowo dziecięce. Zegarki będą idealnie pasowały dla osób w każdym przedziale wiekowym. Cała kolekcja zegarków zarówno męskich, jak i damskich jest utrzymana w klasycznej kolorystyce i designie, jednak liczne ozdobniki i dodatki sprawiają, że nikt nie będzie mógł powiedzieć, że są to zegarki zwyczajne. Zegarki damskie charakteryzują kolory takie jak biel, złoto, różowe złoto, czy klasyczne srebro, jednak dla odważniejszych znajdzie się model w intensywnym różowym kolorze. Zegarki Esprit możemy wyróżnić na te bardziej minimalistyczne, z jednolitymi tarczami, oraz te bardziej szalone, które posiadają fakturowane tarcze, ozdobniki w formie kryształków, czy ciekawe wzorki np. motylki, czy serduszka w kolorze różowego złota.

                 

Męska odsłona zegarków Esprit!

Zegarki męskie, są przeznaczone dla mężczyzn ceniących sobie prostotę, minimalizm oraz klasykę. Sztandarowymi kolorami, które królują pośród zegarków męskich jest brąz, srebro oraz czerń. Tak jak w zegarkach damskich, całości dopełniają oryginalne tarcze, których nietypowe kolory indeksów, wskazówek, czy dodatkowych funkcji, przełamują klasyczny design czasomierzy. Poza tradycyjnymi wariantami w kolekcji Esprit znajdziemy tu również ciekawe zegarki młodzieżowe czy nawet dziecięce. Występują w pstrokatych, intensywnych kolorach i często posiadają różne nadruki z postaciami bajkowymi. Są one wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie uczulają i są bardzo bezpieczne dla dzieci. Wszystkie zegarki Esprit idealnie wpisują się w definicję zegarki fashion, ponieważ, są one utrzymane w modnym, designerskim stylu. Pasja, zaangażowanie oraz doświadczenie sprawiły, że dzięki Susie Russel, oraz Douglasowi Tompkinsonowi, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie, nadgarstki milionów ludzi zdobią nietuzinkowe czasomierze.