Tissot PRS 200 – funkcjonalny, elegancki i uniwersalny!

Kultowa jakość i perfekcyjne wykonanie Tissota!

Już na pierwszy rzut oka zegarek Tissot T067.417.16.051.00 wygląda na czasomierz skomplikowany i rozbudowany  i nie jest to bynajmniej mylne wrażenie. Ten przedstawiciel kolekcji Tissot PRS 200 to doskonały przykład połączenia nieśmiertelnej elegancji i szeregu przydatnych funkcji, które sprawiają, że zegarek ten nie tylko ładnie prezentuje się na nadgarstku, ale może też być przydatnym przedmiotem codziennego użytku.

Tissot PRS 200
Zegarek Tissot T067.417.16.051.00

Doskonały design Tissota!

Podstawą czasomierza jest duża, okrągła koperta wykonana ze stali szlachetnej. W niej umieszczony został mechanizm kwarcowy, zasilany baterią. Grafitowa tarcza wypełniona jest nowoczesnymi dodatkami, które zmieniają ten elegancki zegarek w narzędzie służące nie tylko do pomiaru czasu. Umieszczono tu precyzyjny chronograf, tachymetr i stoper z 30minutowym limitem pomiaru. Na wysokości godziny 4 widnieje datownik w postaci popularnego okienka, który ukazuje aktualny dzień miesiąca. Na odnotowanie z pewnością zasługuje bardzo wysoka klasa wodoszczelności tego modelu (aż 200m.), wzmocniona dodatkowo dzięki specjalnie zakręcanej koronce i dekielkowi. Takie zabezpieczenie umożliwia nie tylko pływanie z zegarkiem, ale także nurkowanie nawet na dużych głębokościach. Całość zamyka czarny, skórzany pasek ozdobiony białymi przeszyciami. Warto zwrócić uwagę na szafirowe szkiełko pokrywające tarczę tego czasomierza. Ten najtwardszy rodzaj szkła, wykorzystywanego do produkcji zegarków, jest w bardzo dużej mierze odporny na zadrapania i zarysowania. Oznacza to, że ten, nietani w końcu, zegarek nie porysuje się po kilku tygodniach, czy miesiącach użytkowania, jak ma to często miejsce w modelach z gorszymi typami szkiełek.

Tissot PRS 200 na każdą okazję!

Bez względu na to, czy potrzebujemy zegarka do pracy, do noszenia podczas treningu, na wyjątkowe okazje czy na co dzień, Tissot T067.417.16.051.00 będzie doskonałym wyborem. Klasyczny wygląd wzbogacony przez modernistyczne dodatki, doskonałe szwajcarskie wykonanie i wreszcie funkcjonalne dodatki sprawiają, że model ten jest , podobnie jak inne zegarki Tissot, w pełni uniwersalny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *