SOLARNE ZEGARKI PULSAR WRC

Zegarki Pulsar dla prawdziwych mężczyzn!

Pulsar to zegarki skierowane przede wszystkim do młodych, aktywnych mężczyzn. Każdy model wyróżnia się atrakcyjną, sportową stylistyką oraz urozmaiconą paletą barw. Nie jest tajemnicą, że Pulsar to brand cenionego na całym świecie, japońskiego producenta – Seiko. Dzięki temu wraz z zegarkiem Pulsar otrzymujemy gwarancję najwyższej jakości.

Wygląd zegarków inspirowany jest wyścigami samochodowymi. Od 2007 roku Pulsar partneruje brytyjskiemu zespołowi M-Sport Rally Team. Warto zaznaczyć, że w barwach tego zespołu, startował Robert Kubica i Maciej Szczepański. Aby uhonorować współpracę z WRC, firma Pulsar stworzyła unikalną serię zegarków WRC, nawiązujących w wielu aspektach do sportów samochodowych.

Zegarki Pulsar WRC oferują takie funkcje, jak:

  • Zasilanie za pomocą światła słonecznego (zegarki solarne) – wystarczy krótka ekspozycja zegarka na światło, by w pełni naładować akumulator.

  • Tachymetr oraz stoper – tych opcji nie mogło zabraknąć w zegarku dla fanów rajdów. Funkcje stopera są uruchamiane za pomocą dużych przycisków, przypominających wyglądem pedały samochodowe.

  • Wskazanie dnia miesiąca w postaci niewielkiego okienka

  • Wodoodporność WR100 – przydatna w większości codziennych sytuacji

  • Kwarcowy, bardzo dokładny mechanizm

zegarek-solarny- pulsar

Koperty zegarków męskich wykonane są ze stali w naturalnym kolorze. Spotkać też można powłokę PVD w kolorze różowego złota i czerni. Wybierając jeden z modeli Pulsar WRC, nie musimy się obawiać, że będzie zbyt mały – wszystkie mają średnicę w granicach 45 mm. Mimo sporej ilości wskazań zegarki zachowują dobrą czytelność. Nawiązania do motoryzacji widoczne są między innymi na tarczy zegarków. W niektórych modelach przypomina ona strukturą włókno węglowe, stosowane w samochodach sportowych. Wygląd tarczy urozmaicają liczniki chronografu nawiązujące do liczników deski rozdzielczej auta. Dwustopniowa tarcza z wysokimi indeksami daje efekt trójwymiarowości i wygląda znacznie ciekawiej od modeli z malowanymi indeksami. Inny sportowy akcent to dziurkowany skórzany pasek, który przywodzi na myśl tapicerkę w samochodzie rajdowym. W serii Pulsar WRC najdziemy też oczywiście zegarki na bransolecie.

zegarek-pulsar-wrcJednym z najciekawszych modeli jest natomiast model na pasku Pulsar PU2080X1. Posiada pasek z otworami (umożliwia oddychanie skóry ręki) oraz kopertę w kolorze różowego złota, która świetnie prezentuje się w otoczeniu niebieskich odcieni tarczy i paska.  Zegarki sportowe Pulsar są bardzo dobrym wyborem dla osób, które chcą kupić sportowy zegarek z chronografem. Za jakość wykonania zegarków Pulsar, odpowiada firma Seiko, czemu zawdzięczamy doskonały stosunek ceny do jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *