QQ Smile Solar- eko zegarek z przesłaniem!

Zegarki QQ doceniane są na całym świecie za niezawodne mechanizmy i wysoką jakość wykonania, którą otrzymujemy, mimo niskiej ceny. To przeważnie zegarki młodzieżowe z mechanizmem kwarcowym na baterię. Marka stworzyła również niezwykłą serię QQ Smile Solar. Znalazły się w niej unikatowe ekologiczne zegarki solarne stworzone z myślą o środowisku. Wykonano je z materiałów pochodzących z recyklingu. Zegarki są wytrzymałe i świetnie się prezentują, a cienkie koperty i gumowy pasek zapewniają wygodę użytkowania.

eko-zegarek-solarny

ZEGAREK SOLARNY – MECHANIZM I ZASILANIE

Zegarki solarne z serii QQ Smile Solar wyposażone są w niezawodne japońskie mechanizmy kwarcowe Miyota Citizen Solar. Wykorzystują one nowoczesny system zasilania światłem słonecznym, dostępny do tej pory jedynie w znacznie droższych modelach. Dzięki niemu ten ekologiczny zegarek nie wymaga wymiany baterii. Specjalne ogniwa słoneczne umieszczone na tarczy pochłaniają wszystkie rodzaje światła i wykorzystują tą energię do zasilenia zegarka. Po pełnym naładowaniu zegarka mechanizm działa przez 3,5 miesiąca.

MŁODZIEŻOWY ZEGAREK EKOLOGICZNY

Solarny zegarek QQ Smile Solar posiada na tarczy stylizowane logo producenta oraz indeksy w formie delikatnych wyżłobień. Brak naniesionych cyfr i innych oznaczeń na tarczy, wpływa na jego nowoczesny, młodzieżowy wygląd. Koperty są wodoodporne na poziomie 5 ATM – zegarek poradzi sobie z przypadkowym zalaniem wodą i zanurzeniem w płytkiej wodzie. Szkło w zegarku wykonano z akrylu, który w przypadku zadrapania, można łatwo wypolerować.

Mocnym elementem zegarka są także prostokątne wskazówki. Na końcu sekundnika zegarka znajduje się niewielka litera Q. Zegarki solarne charakteryzują się prostą obsługą – wystarczy, że ustawimy w nich jednorazowo godzinę i będzie miał on dostęp do światła. Zegarek automatycznie przypomni o konieczności naładowania – wskazówka sekundowa będzie przeskakiwać 2 sekundy. Średnica 40 mm to uniwersalny rozmiar, który będzie pasował zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

EKO ZEGAREK Z PIĘKNYM PRZESŁANIEM

Zegarki solarne QQ produkowane są tak, by sprzyjać środowisku naturalnemu. Nowa seria THE RED LIST zwraca szczególną uwagę na kwestię ochrony środowiska. Powstało siedem różnych modeli, z których każdy nawiązuje do innego gatunku zwierzęcia zagrożonego wyginięciem. Motyw skóry oraz nazwę i symbol zwierząt z Czerwonej Księgi Gatunków Zagrożonych umieszczono na pasku zegarka. Każda osoba, której środowisko nie jest obojętne może wybrać swojego ulubieńca:

zegarki-qq-smile-solar

Żyrafa nigeryjska RP00-29
Leopard śnieżny RP00-30
Krokodyl filipiński RP00-31
Zebra Grevy’ego RP00-32
Tygrys sumatrzański RP00-33
Paw złoty RP00-34
Pyton birmański RP00-35

Ekologiczne zegarki solarne z serii THE RED LIST wyprodukowano z tworzyw pochodzących z odzysku, bezpiecznych dla środowiska i podlegających recyclingowi. Są one odporne na różnego rodzaju uszkodzenia jak złamania czy zadrapania. Ekologiczny zegarek przyjazny środowisku to bardzo dobry wybór dla osoby, którą interesują kwestie związane z ochroną planety. Ponadto, kupując zegarek solarny z serii QQ SmileSolar, wspieramy organizację Table For Two, która walczy z niedożywieniem dzieci w Azji i Afryce.

ekologiczne-zegarki-qq-the-red-list-series

Zegarki QQ Smile Solar to dobry wybór dla wszystkich osób, które szukają młodzieżowego zegarka, a przy okazji chcą zadbać o planetę. Są to co prawda modele unisex, ale niektóre motywy pasują zdecydowanie do płci żeńskiej przez co często traktowane są przede wszystkim jako modne damskie zegarki.  Szczególną uwagę zwraca ich świetna, wyrazista kolorystyka oraz przesłanie, które ze sobą niosą. Na nadgarstku ekologiczny zegarek QQ z nowej serii RED LIST można więc nosić z prawdziwą dumą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *