Polska limitacja zegarka EPOS Passion

Jak w każdej branży, rynek danego kraju posiada własne realia i uwarunkowania odzwierciedlające jego kondycję na danym terenie. Nie inaczej jest w przypadku Polski. Na rynku zegarkowym można wyróżnić zarówno topowe firmy,  jak i świeże trendy, które są popularne przez dany sezon. Polacy cenią sobie przede wszystkim jakość i prestiż danej marki oraz stosunek jakości do ceny. Nic więc dziwnego, że szwajcarskie zegarki EPOS cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością – łączą one doskonałe wykonanie z rozsądną ceną, adekwatną do zarobków Polaków. W ramach podziękowania za zaufanie, marka EPOS stworzyła model dedykowany Polakom. Przedstawiamy limitowany zegarek EPOS Passion Poland Limited Edition!

EPOS Passion Poland Limited Edition 

Najnowszy model jest trzecią propozycją dedykowaną specjalnie dla polskiego odbiorcy. Wcześniejsze modele – EPOS 3402 POLAND 1 i EPOS 3402 POLAND 2 nie należały jednak do serii limitowanej. Zegarek EPOS 3501 (pomniejszony względem swoich poprzedników) został stworzony wyłącznie w stu sztukach. Model jest dostępny w wersji na skórzanym pasku (EPOS POLAND, z numerem referencyjnym: 3501.142.90.65.25) oraz na stalowej bransolecie (EPOS Poland 3501.142.90.65.30). Na obu wersjach możemy dostrzec polskie akcenty.

EPOS Passion Poland Limited Edition – zegarek z polskim datownikiem

EPOS Poland jest modelem z polskim datownikiem, który został umieszczony nad logo marki. Na tarczy znajdują się pełne polskie nazwy dni tygodnia – to wszystko dzięki łukowatemu kształtowi datownika, który wchodzi na indeksy godzin od 11 do 1. Przeszklony dekiel zegarka EPOS Poland Limited Edition pozwala na obserwowanie pracy mechanizmu. Na wachniku umieszczono wygrawerowany napis LIMITED EDITION-POLAND-100PCS, nad którym unikalny widnieje numer egzemplarza spośród stu dostępnych.

Niezwykły zegarek EPOS

Elementy wyróżniające zegarek EPOS Passion Poland Limited Edition

Szwajcarska sztuka zegarmistrzostwa charakteryzuje się doskonałą jakością oraz ponadczasową stylistyką. Polacy pokochali model EPOS Passion Poland Limited Edition za wszechstronny charakter i najwyższy standard wykonania. Zegarek o średnicy  41 milimetrów utrzymany w uniwersalnej, niebiesko srebrnej  kolorystyce zachwyci każdego miłośnika elegancji. Niebieska tarcza wykończona została szlifem słonecznym. Słupkowe indeksy oraz skierowane wewnątrz wskazówki pięknie wyglądają na przejrzystym cyferblacie. Wskazówki zostały przeszlifowane na dwóch poziomach, co stworzyło efekt mieniącej się powierzchni.

Cechy szczególne zegarka EPOS Passion Poland Limited Edition

Model EPOS Passion Poland cechuje się niezwykłym komfortem codziennego użytkowania. Szafirowe szkiełko pokrywające tarczę zostało pokryte powłoką antyrefleksyjną. Indeksy godzinowe oraz wskazówki posiadają masę luminescencyjną, która pozwala na swobodne użytkowanie zegarka w ciemności. Warto również wspomnieć o wodoszczelności, która sięga poziomu 10 ATM.

Elegancki zegarek EPOS Passion Poland Limited Edition

Szwajcarski zegarek z polską duszą – EPOS Passion Poland

Polskie akcenty, które zaproponował producent nie wykluczają doskonałego standardu zegarka EPOS Passion Poland Limited Edition. Model jest oryginalnym zegarkiem Swiss Made. Oznacza to, iż bazuje na mechanizmie specjalnie opracowanym przez szwajcarskich mistrzów zegarmistrzostwa. Automatyczny mechanizm jest łożyskowany na 25 kamieniach, a dokładniej szwajcarska ETA 2834-2. Częstotliwość pracy osiąga 28800 wahnięć na godzinę. Rezerwa chodu pozwala na 40 godzin nieprzerwanej pracy zegarka. Warto nadmienić, że mechanizm jest tworzony i zdobiony w samej manufakturze marki, gdzie też przechodzi precyzyjną kontrolę jakości.

Polski na zewnątrz, szwajcarski w środku - zegarek EPOS Passion Poland

Dlaczego zegarki EPOS są tak popularne w Polsce?

Zdecydowanym atutem produktów marki EPOS jest bardzo wysoka jakość za rozsądną cenę. Czasomierze nie ustępują parametrami i standardem sławnym konkurentom. Ważnym aspektem jest również historia marki EPOS, która zrodziła się trudnych dla przemysłu zegarkowego czasach. Podczas kwarcowej rewolucji, która przyczyniła się do upadku wielu szwajcarskich przedsiębiorstw, marka EPOS zrezygnowała z dystrybucji podzespołów innym producentom. Zamiast tego, marka EPOS postanowiła stworzyć własne kolekcje zegarków.

Dzięki swojemu doświadczeniu i specjalnie opracowanym rozwiązaniom, założyciel firmy, James Aubert, doprowadził do ogromnego sukcesu EPOS. Nie zrezygnowano jednak z tworzenia tradycyjnych zegarków. 

Dlaczego zegarki EPOS są tak popularne w Polsce?

Prestiż marki jest mierzony w ogromnym uznaniu klientów. O sukcesie  świadczy też ogromne zainteresowanie sponsorów –  Zegarki EPOS towarzyszą zawodnikom podczas turniejów golfowych, jak Maybank Malaysian Open czy Mercedes Trophy Golf Challenge. EPOS sponsoruje również uczestnictwo Gosi Rdest w zawodach WSeries, inaczej znanym jakoFormuła Kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *