Nowe zegarki marki Timex specjalnie dla dziewczynek!

 Zegarki Timex dla dziewczynek.

Jak wiadomo małe dziewczynki od najmłodszych lat interesują się światem mody i urody. Wokół siebie mają dużo inspiracji w postaci mam, sióstr czy cioć. Jednak wiedzę dotyczącą tej szerokiej kategorii trzeba wpajać dziecku stopniowo, tak aby znało umiar i dobry smak. To właśnie dlatego pierwszą ozdobą dla małej dziewczynki może być zgrabny i subtelny zegarek. Kolekcję takich czasomierzy oferuje swoim   najmłodszym odbiorcom marka Timex!

                                                                                    

Prostota i design to klucz do sukcesu!

Tym co jest najbardziej charakterystyczne dla tych wyjątkowych zegarków Timex to komfort noszenia. Zapewnia go małych rozmiarów parciany pasek, który płynnie łączy się z drobną kopertą. Dzięki temu każdy model doskonale układa się na dziecięcym nadgarstku i nie przeszkadza w codziennych czynnościach, czy zabawie. Niewątpliwą zaletą tych zegarków jest czytelna tarcza, która nie będzie sprawiała kłopotu z odczytaniem godziny. Została ona utrzymana w białej kolorystyce z kontrastowymi, czarnymi oznaczeniami godzinowymi. Są one wyrażone w tradycyjnych arabskich cyfrach, które również wspomogą ewentualną naukę odczytywania godzin. Mimo koperty, która jest dość mała to elementy tarczy mają odpowiednią wielkość i wyrazistość tak, aby nawet z daleka dziecko mogło korzystać ze swojego zegarka.

 

                                     

 

Soczyste kolory w zegarkach Timex!

Oczywiście jeśli zegarki dziecięce to intensywne i radosne kolory. Timex oferuje czasomierze w odcieniach doskonałych dla małych kobiet. Róż, żółty czy granat z motywem kwiatowym to coś co z pewnością wywoła uśmiech na dziecięcej buzi. Zegarki będą doskonale pasować do równie kolorowych ubranek charakterystycznych dla naszych pociech. Dlatego jeśli niedługo Twoja pociecha ma urodziny, są święta lub po prostu chcesz sprawić jej radość to koniecznie przyjrzyj się kolekcji zegarków Timex dla dziewczynek!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *