Legendarne G-SHOCKI

Aktualnie na rynku zegarków możemy do woli przebierać w poszukiwaniu najlepszego modelu dla siebie. Czasomierze firmy Casio G-SHOCK od lat uznawane są za jedne z najlepszych na świecie. Nieustannie od kilku dekad japoński brand zadziwia niezawodnością, precyzją wykonania i ciekawym designem. 

Podstawowymi atutami serii G-SHOCK są: niebywały komfort noszenia, zastosowanie nowoczesnych technologii, wytrzymałość i świetny stosunek jakości do ceny. Te walory przyczyniły się do olbrzymiej popularności zegarków G-SHOCK na całym świecie. Co ciekawe, wśród osób, które pokochały Casio G-SHOCK są nie tylko miłośnicy zegarków, ale też poszczególne grupy zawodowe, jak np. policjanci czy pracownicy służb ratunkowych. Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu, w którym przypomnimy najpopularniejsze modele G-SHOCK, które aktualnie można znaleźć w naszej ofercie.

ZOBACZ SERIĘ G-SHOCK

Wśród bestsellerów G-SHOCK wyróżnić można:

G-SHOCK GA-100 – precyzja u korzeni

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli Casio G-SHOCK jest G-SHOCK GA-100. Zegarek o sporym rozmiarze i solidnej obudowie stanowi obecnie bestseller sprzedaży. Nie bez powodu – firma Casio po raz kolejny udowodniła, że wraz z niższą ceną, produkt nie musi tracić na jakości.

Model GA-100 można nabyć w preferowanym wariancie kolorystycznym za niespełna 400 zł. W ofercie dostępne są również modele inspirowane kulturą czy historią, jak np. G-SHOCK GA-100-1A1ER Big Bang. Inspiracją do stworzenia tego zegarka był, jak się łatwo domyślić – Wielki Wybuch. Model ma imponujące parametry – jego stopień wodoszczelności sięga aż 200 m, a system antywstrząsowy skutecznie chroni zegarek przed uderzeniami. Dodatkowym atutem jest też funkcjonalność – model posiada m.in stoper czy automatyczne podświetlenie LED. Utrzymany w ciemnej kolorystyce zegarek G-SHOCK GA-100-1A1ER Big Bang jest więc nie tylko bardzo praktyczny, ale również niezwykle stylowy.

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA I WYSOKI STANDARD – G-SHOCK MTG

Japoński brand w swojej ofercie posiada również modele dedykowane fanom najnowszych technologii. Mowa tu o  kolekcji modeli G-SHOCK MTG

Casio G-SHOCK MTG-B1000B-1AER to zegarek przeznaczony dla mężczyzn, którego największą zaletą jest supertrwała obudowa. Koperta została wykonana bowiem ze stali oraz włókna węglowego. Dzięki zastosowaniu mechanizmu solarnego, zegarek można ładować za pomocą pobierania światła słonecznego. Możemy być pewni, że model zawsze będzie miał źródło zasilania i raz na zawsze pożegnać się z potrzebą ciągłego ładowania czy wymianą baterii. 

Co więcej, G-SHOCK MTG może być połączony ze smartfonem za pomocą Bluetooth. Tak, niech nie zwodzi nas analogowa tarcza – zegarek został wyposażony w wiele nowoczesnych funkcji. Kolejnym walorem modelu jest sterowanie radiowe – za pomocą fali radiowych, zegarek automatycznie dostosowuje wskazania do czasu wyznaczonego przez zegar atomowy.

MUSMASTER – model dla prawdziwych bohetów

Kolejną imponującą propozycją od Casio G-SHOCK jest G-SHOCK Mudmaster. Model natychmiast stał się popularny wśród służb ratunkowych na całym świecie. Zegarek został wyposażony w takie funkcje jak wskaźnik wysokości czy termometr. Dzięki tym dodatkom, model zapewnia dostęp do ważnych informacji podczas bezpośredniego kontaktu z ogniem. Nazwa Mudmaster wskazuje, że czasomierz jest odporny na pył i błoto oraz wstrząsy, zanurzenia i otarcia. Zegarek niezniszczalny? Nie mamy wątpliwości.

KING OF G – POWRÓT KRÓLA

Oprócz zastosowania najnowszych technologii i dużych walorów wytrzymałościowych, zegarki G-SHOCK wyróżniają się również oryginalnym designem. Ludzie pokochali stylistykę modelu King of G, czyli Casio GX-56BB – kwadratowego zegarka z kontrastowym wyświetlaczem. Na prośbę fanów, model ten został odświeżony po 8 latach przerwy.

Utrzymany w czarnej kolorystyce natychmiast na nowo skradł serca wielu. Zegarek napędzany jest przez autorski, solarny mechanizm, który zapewnia trwałe źródło zasilania. Wartym zauważenia jest również stopień wodoszczelności do 200 m i duża odporność na wstrząsy i uderzenia.

Jeśli chcecie poznać szczegółową specyfikację Casio GX-56BB, zachęcamy do lektury naszego osobnego artykułu: https://www.zegarek.net/przewodnik/aktualnosci/krol-powrocil-nowy-king-of-g.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *